Určené pre mužov aj ženy

Masáž TANTRA

Na začiatku celého rituálu je uvítací rituál, masírujúci sa odovzdáva do rúk masérky. Pri tantre sú masírované všetky časti vášho tela včetne hlavy, tváre, rúk a chodidiel pri čom kladieme dôraz na to čo má klient rád (ak sa chcete vyhnúť nejakej partii tela, nie je to problém) Pri masáži je masírujúci ten čo príjma a masérka je dávajuci. S pomocou teplého olejčeka Vám masérka krásne uvoľní celé telo. Pri masáži sú masírované aj intimné partie.(joni a lingam). Vďaka tantra masáži môžete prežiť intenzívny orgazmus, ktorý prenesiete z panvy do celého svojho tela ako hlboký a naplňujúci pocit. Ak vám masérka, či masér navrhne masáž pri ktorej je hlavným cieľom ejakulácia, vzájomné dotýkanie sa, či dokonca sex, tak vedzte, že toto nemá s tantra masážou nič spoločné.

Tantra masáž: 60 min. 90€ | 90 min. 110€ | 120 min. 180€ (žena mužovi, žena žene)
Tantra masáž (muž mužovi): 60 min. 110€ | 90 min. 130€
Štvorručná tantra masáž: 60 min. 180€
Štvorručná tantra masáž (od muža a ženy mužovi): 60 min. 200€ | 90 min. 240€

Určené pre mužov aj ženy

Masáž NURU

Pri tomto type masáže využíva masérka celé svoje telo na masáž masírovaného. Masírujúci je tak ako aj pri tantre len ten čo prijíma dotyky celého naolejovaneho tela masérky. Taktiež sa nejedná o akékoľvek poskytovanie sexuálnych služieb. Pri masáži sú masírované taktiež intimné partie (joni a lingam). Táto masáž sa neodporúča príliš chudým ani príliš obéznym ľudom, nakoľko masérka využíva svoje telo na „šúchanie“ sa po tele masirujuceho. Pri zdravotných ťažkostiach ako sú ochorenia kože, chrbtice sa masáž nemôže vykonávať .

Nuru masáž (žena mužovi, žena žene ): 60min. 110€ | 90min. 130€ | 120min. 220€
Nuru masáž (muž mužovi): 60 min. 130€ | 90 min. 150€
Štvorručná nuru masáž (dve masérky): 60 min. 200€ | 90 min. 240€
Štvorručná nuru masáž (od muža a ženy): 60 min. 240€ | 90 min. 280€

Vzájomná masáž k nuru masáži: +20€
Foot fetish k nuru masáži: +20€
Kostým pre masérku
(sestrička, policajtka, sekretárka, legíny, latex, samodržky, topánky s vysokým opätkom): +20€

Určené pre mužov aj ženy

Ajurvédska MASÁŽ HLAVY

Kľúčovou súčasťou ajurvédy sú masáže, ktoré sa vykonávajú pomocou tradičných techník a aromaterapeutických olejov. Charakteristické je pre ne to, že sa nepoužíva silný tlak. Masáž je veľmi jemná a k jej účinku prispievajú hlavne presne vedené ťahy, preťahovanie a pretáčanie. Premasírujú sa pri nej svaly , zároveň sa stimulujú významné akupresúrne body.Masáž má pozitívny vplyv na rast vlasov. Prečo práve hlava? Variant, pri ktorom sa masíruje šija, krk, hlava a tvár, môže podľa ajurvédskeho učenia dokonca nahradiť masáž celého tela. Aktivujú sa pri nej totiž akupresúrne body, ktoré ovplyvňujú celkový telesný stav. Ajurvédska masáž hlavy má za úlohu uvoľniť celý nervový systém, pomáha tiež odvádzať toxíny z tela, zlepšovať rast vlasov a zvyšovať výkon mysle. Dokáže podporiť činnosť oboch mozgových hemisfér, navyše celkovo psychicky a fyzicky harmonizuje organizmus. Pri ajurvédskej masáži sa používa teplý olej. Masáž sa začína vždy systematickou masážou šije a krku. Tá by mala predovšetkým uvoľniť a pretiahnuť svaly krčnej chrbtice, odstraňuje energetické bloky a uvoľňuje napätie, ktoré často vedie k bolestiam hlavy či migréne. Nasleduje masáž zátylku a vlasovej časti hlavy, nakoniec prichádza na rad jemná masáž tváre. Tá by mala prispieť k odplaveniu emócií, ktoré sa podľa ajurvédy viažu práve k tvárovej časti. Zmierňuje psychickú únavu a podráždenosť a pomáha pri boji so stresom, nespavosťou a depresiami. Na chrbtovú a vlasovú časť používame sezamový olej a na tvárovú časť používame arganový olej, oba oleje sú v BIO kvalite. Pred masážou nie je vhodné používať kozmetické prípravky (lak, tužidlo, gél). Po masáži je vhodné si priniesť čiapku a doma si umyť hlavu alebo si ju môžete umyť u nás.

Ajurvédska masáž hlavy: 30 min. 30€ | 45 min. 45€
Ajurvédska masáž hlavy s tantra masážou (bez int. partií): 80 min. 100€ | 90 min. 110€
Ajurvédska masáž hlavy s tantra masážou (s int. partií): 80 min. 120€

Určené najmä pre páry

Masáže PRE PÁRY

Na začiatku celého rituálu je uvítací rituál, masírujúci sa odovzdávajú do rúk masérky. Pri tantre sú masírované všetky časti tela vrátane hlavy, tváre, rúk a chodidiel pri čom kladieme dôraz na to čo majú klienti rádi. Pri nuru masáži využíva masérka celé svoje telo na masáž masírovaného. Masírujúci je tak ako aj pri tantre len ten, čo prijíma dotyky celého naolejovaného tela masérky. Nejedná sa o akékoľvek poskytovanie sexuálnych služieb. Pri masáži sú tak isto masírované intimné partie (joni a lingam).

Párová tantra masáž: 60 min. 180€ | 90 min. 220€
Párová nuru masáž: 60 min. 220€ | 90 min. 260€

Určené pre mužov

Masáž VNÚTORNEJ PROSTATY

V dnešnej dobe nie je ochorenie prostaty už len záležitosťou starších mužov, ochorieť môžete už aj v mladom veku. Prvé známky zväčšenia prostaty sú viditeľné pod mikroskopom u niektorých tridsaťročných mužov. Ďalším štádiom je pohmatové zväčšenie prostaty. Šesťdesiat percent mužov po štyridsiatke má zväčšenú prostatu práve z neznalosti a zanedbanie starostlivosti. A polovica z nich nepociťuje žiadne ťažkosti. Ale zväčšená prostata je úplne nenormálny stav, nie je žiadny dôvod, aby prostata v starobe zlyhala. Naopak normálne je o prostatu starať, tak aby zostala zdravá. K tomu slúži tantra joga pre mužov, taoistické cviky, ďalej bylinky a masáž prostaty. Prostata riadi sexuálny život muža. Prostata je tvorená päťdesiatich drobnými žliazkami a jemnou hladkou svalovinou. Prostata je uzavretá v pevnom obale. Nachádza sa na panvovom dnu, pod močovým mechúrom a obaľuje močovú trubicu. Predstavte si ju ako oriešok, ktorý sedí na panvovom dne, na hrádzi. Jej hlavnou úlohou je tvorba ejakulátu. Ejakulát je veľmi dôležitá tekutina, ktorá obsahuje veľa živín pre spermie a obsahuje tiež prostaglandíny. Prostaglandíny totiž podporujú erekciu, a tiež povoľujú krčok maternice, aby spermie mohli preniknúť do maternice a oplodniť ženu. Predstavte si ejakulát ako živný roztok, vďaka ktorému sú spermie schopné prežiť v nehostinnom prostredí. Prostata sa vyvíja u chlapca už v brušku matky, pri narodení váži približne päť gramov au dospelého muža dvadsať gramov. V mladosti je veľká ako gaštan, ale v starobe sa často zväčšuje a dosahuje veľkosti broskyne!!Na masáž prostaty sa môžete pozerať z čisto zdravotného hľadiska (takto ju vníma taoistická cesta). Alebo môžete vytvoriť zmyselný rituál a objavovať tak miesta rozkoše u muža, ako tomu učí tantra. Osobne to vnímam tak, že ako náhle je prostata vyliečená (tao) môže prísť nová dimenzia rozkoše (tantra). Prostata zodpovedá bodu G u žien, pretože pochádza z rovnakého tkaniva. Stimulácia prostaty vyvoláva u muža hlboký, predĺžený a zmyselný orgazmus, podobne ako je ženský orgazmus. Stimuláciou penisu a prostaty zároveň môže muž zažiť mnohonásobný vnútorný orgazmus rovnako ako žena. Jedná sa o transformujúcej zážitok v mužskej sexualite. Naučte sa rituál, keď muž prijíma stimuláciu prostaty ako súčasť milostných hier, bez veľkej pozornosti na penis. Najprv je potrebné pomaly a opatrne objavovať a až potom odvážne experimentovať. Pozorujte svoje vnútorné hranice a neprekračujte je násilím. Lepšie je stimulovať prostatu v stave vzrušenia, vyhýbať sa bolestivým skúsenostiam a plne rešpektovať partnera.

Masáž vnútornej prostaty: 15€

Exkluzívne pre ženy

Dámsky RELAX BALÍK - hýčkanie tvojho tela a duše

V cene tohto balíku si môžete sami vyskladať svoju relaxačnú procedúru. Pri objednávke iba zadajte ktoré z týchto procedúr by ste chcela:

- celotelový peeling
- ayurvédska masáž hlavy na sucho alebo s teplým olejom
- masáž chodidiel
- masáž tváre a dekoltu
- celotelová relaxačná masáž bez int.partii
- celotelová relaxačná masáž s int.partiami

Dámsky exkluzívny balík: 90 min. 80€
Dámsky exkluzívny balík (s masážou int. partií): 90 min. 100€
Ayurvédska masáž hlavy s olejom alebo bez - 30min - 30€ | 45min - 45€
Ayurvédska masáž hlavy s tantrou 80min - 120€

Exkluzívne pre mužov

Pánsky RELAX BALÍK - hýčkanie tvojho tela a duše

V cene tohto balíku je zahrnutý celotelový peeling, jemná masáž celého tela (bez int. partií) alebo masáž tváre. Pri jednotlivých procedúrach využívame produkty značky Rituals.

Môžte si vyskladať z:
- ayurvédskej masáže hlavy s teplým olejom alebo bez
- masáž tváre a dekoltu
- celotelový peeling - neodporúčam pri nadmernom ochlpení
- relaxačná masáž celého tela bez intímnych partií
- relaxačná masáž celého tela s intímnymi partiami
- másáž chodidiel

Pánsky exkluzívny balík: 90 min. 80€
Pánsky exkluzívny balík (s masážou int. partií): 90 min. 100€
Ayurvédska masáž hlavy s olejom alebo bez - 30min - 30€ | 45min - 45€
Ayurvédska masáž hlavy s tantrou 80min - 120€

Vírivka pre dvoch

Svet WELLNESS

Naším zákazníkom ponúkame profesionálnu vírivu vaňu pre dve osoby, ktorú môžete využiť v spoločnosti našej masérky (maséra) alebo si môžete užiť súkromný wellness v spoločnosti svojho miláčika. K wellness je možné zakúpiť aj kvalitné talianske Prosecco alebo prémiové vínko z vinárskej oblasti Valtíc.

Wellness v spoločnosti masérky (maséra): 30 min. 40€ | 60 min. 80€
Súkromný wellness: 60 min. 50€

Vyberte si to pravé pre Vás

Doplnkové SLUŽBY

Talianske Prosseco (fľaša): 20€
Biele víno z oblasti Valtíc (podľa ponuky): 13€
Červené víno z oblasti Valtíc (podľa ponuky): 13€
Šumivé víno Hubert (nealkoholické): 7€

0915353823

Sme profesionálne a neustále školený tím masérok. Zažijete s nami dokonalé uvoľnenie. Stačí zavolať na uvedené telefónne číslo a dohodnúť si termín. Tešíme sa na Vašu návštevu.