Masáže TANTRA & NURU

Spoznajte vlastné telo a Vaše vlastné ja. Stačí zažiť niektorú z našich masáží a zistíte nové a nepoznané zody na tele, ktoré stimulujú Vašu vnútornú sexuálnu energiu a uvoľňujú ju. Po opakovanom vnímaní vlastného ja dosiahnete vnútorného orgazmu bez ejakulácie. Pri masírovaní je to dosiahnutie mokrého orgazmu. Celkovým uvoľnením organizmu odstránite únavu, migrénu, odblokujete dlhodobé bloky vytvorené psychickým vyčerpaním. Manželské páry s vzájomným problémom zistia nové peripetie vzájomného súžitia z obnovenej sexuálnej energie.

Cenník masáží

Tantra:
60 min. 70€
90 min. 90€

Štvorručná 60 min. 120€
Štvorručná 90 min. 170€

Párová 60 min. 140€
Párová 90 min. 180€
Wellness k masážam 30 min. + 20€

Nuru:
60 min. 90€
90 min. 110€

Štvorručná 60 min. 160€
Štvorručná 90 min. 190€

Párová 60 min. 180€
Párová 90 min. 220€
Wellness k masážam 30 min. + 20€

Ajurvédska masáž hlavy:
30 min. 35€
45 min. 45€

Ajurvédsku masáž hlavy je možné kombinovať s tantra masážou:
Bez masáže joni a lingamu(int.partií) 80min. 100€
S masážou joni a lingamu(int.partií) 90min. 110€

Exkluzívny zážitok:
150 min. 180€ (predstaví Vám Saška)
Cena zahŕňa: uvoľňujúci čajík, poradenstvo v oblasti sexuológie,uvítací rituál,teplé uteráčiky na uvoľnenie svalstva, 10min masáž hlavy a tváre, 100 min celotelová masáž aj lingamu

Fínska sauna, Whirpool / 30min. s masérkou 20€
Poskytujeme masáže aj samostatným ženám.
Máme k dispozícii aj veľmi sympatických masérov.
Zoznam našich mesačných akcií na masáže. Len v týchto termínoch výnimočná zľava -20€ na hodinové masáže.

 

Termíny akcií na rok 2021:
Február: 08.02.2021 – 13.02.2021
Marec: 08.03.2021 – 13.03.2021
Apríl: 12.04.2021 – 17.04.2021
Máj: 10.05.2021 – 15.05.2021
Jún: 07.06.2021 – 12.06.2021
Júl: 12.07.2021 – 17.07.2021
August: 09.08.2021 – 14.08.2021

V rámci terapie ponúkame aj vzajomnú masáž.

Vzájomná masáž je, keď sa môžete zapájať a masírovať masérku rámci dohody priamo s dotyčnou masérkou. Masáž je stále riadená masérkou a jej pravidlami . Príplatok k masáži je 20€.

Zoznam nami ponúkaných masáží

Ceny uvedené pri jednotlivých procedúrach platia pre Trenčín. Ceny pre Bojnice sú uvedené vyššie.

Určené pre mužov aj ženy

Masáž TANTRA

Na začiatku celého rituálu je uvítací rituál, masírujúci sa odovzdáva do rúk masérky. Pri tantre sú masírované všetky časti vášho tela včetne hlavy, tváre, rúk a chodidiel pri čom kladieme dôraz na to čo má klient rád (ak sa chcete vyhnúť nejakej partii tela, nie je to problém) Pri masáži je masírujúci ten čo príjma a masérka je dávajuci. S pomocou teplého olejčeka Vám masérka krásne uvoľní celé telo. Pri masáži sú masírované aj intimné partie.(joni a lingam). Vďaka tantra masáži môžete prežiť intenzívny orgazmus, ktorý prenesiete z panvy do celého svojho tela ako hlboký a naplňujúci pocit. Ak vám masérka, či masér navrhne masáž pri ktorej je hlavným cieľom ejakulácia, vzájomné dotýkanie sa, či dokonca sex, tak vedzte, že toto nemá s tantra masážou nič spoločné.

Určené pre mužov aj ženy

Masáž NURU

Pri tomto type masáže využíva masérka celé svoje telo na masáž masírovaného. Masírujúci je tak ako aj pri tantre len ten čo prijíma dotyky celého naolejovaneho tela masérky. Taktiež sa nejedná o akékoľvek poskytovanie sexuálnych služieb. Pri masáži sú masírované taktiež intimné partie (joni a lingam). Táto masáž sa neodporúča príliš chudým ani príliš obéznym ľudom, nakoľko masérka využíva svoje telo na „šúchanie“ sa po tele masirujuceho. Pri zdravotných ťažkostiach ako sú ochorenia kože, chrbtice sa masáž nemôže vykonávať .

Určené pre mužov aj ženy

Ajurvédska MASÁŽ HLAVY

Kľúčovou súčasťou ajurvédy sú masáže, ktoré sa vykonávajú pomocou tradičných techník a aromaterapeutických olejov. Charakteristické je pre ne to, že sa nepoužíva silný tlak. Masáž je veľmi jemná a k jej účinku prispievajú hlavne presne vedené ťahy, preťahovanie a pretáčanie. Premasírujú sa pri nej svaly , zároveň sa stimulujú významné akupresúrne body.Masáž má pozitívny vplyv na rast vlasov. Prečo práve hlava? Variant, pri ktorom sa masíruje šija, krk, hlava a tvár, môže podľa ajurvédskeho učenia dokonca nahradiť masáž celého tela. Aktivujú sa pri nej totiž akupresúrne body, ktoré ovplyvňujú celkový telesný stav. Ajurvédska masáž hlavy má za úlohu uvoľniť celý nervový systém, pomáha tiež odvádzať toxíny z tela, zlepšovať rast vlasov a zvyšovať výkon mysle. Dokáže podporiť činnosť oboch mozgových hemisfér, navyše celkovo psychicky a fyzicky harmonizuje organizmus. Pri ajurvédskej masáži sa používa teplý olej. Masáž sa začína vždy systematickou masážou šije a krku. Tá by mala predovšetkým uvoľniť a pretiahnuť svaly krčnej chrbtice, odstraňuje energetické bloky a uvoľňuje napätie, ktoré často vedie k bolestiam hlavy či migréne. Nasleduje masáž zátylku a vlasovej časti hlavy, nakoniec prichádza na rad jemná masáž tváre. Tá by mala prispieť k odplaveniu emócií, ktoré sa podľa ajurvédy viažu práve k tvárovej časti. Zmierňuje psychickú únavu a podráždenosť a pomáha pri boji so stresom, nespavosťou a depresiami. Na chrbtovú a vlasovú časť používame sezamový olej a na tvárovú časť používame arganový olej, oba oleje sú v BIO kvalite. Pred masážou nie je vhodné používať kozmetické prípravky (lak, tužidlo, gél). Po masáži je vhodné si priniesť čiapku a doma si umyť hlavu alebo si ju môžete umyť u nás.

Určené pre mužov aj ženy

TANTRA MASÁŽ PRE PÁRY

Pri tomto type masáže využíva masérka celé svoje telo na masáž masírovaného. Masírujúci je tak ako aj pri tantre len ten čo prijíma dotyky celého naolejovaneho tela masérky. Taktiež sa nejedná o akékoľvek poskytovanie sexuálnych služieb. Pri masáži sú masírované taktiež intimné partie (joni a lingam)

Určené pre ženy

ŽENSKÝ ORGAZMUS

Existujú 4 druhy orgazmu: klitorialny, vaginálny, análny a orgazmus orgánu ženskej prostaty nazývaný bod G (ženský výstrek). Veľmi veľa ľudí pozná iba známe 3druhy orgazmu ktoré sú štandardne medzi ľudmi známe. Orgazmus ženskej prostaty pozná ale málokto. Prostata u žien je presne tak isto dôležitý orgán ako u mužov a má veľmi priaznivé účinky hlavne čo sa týka emočného uvoľnenia ženy. Tento orgán sa skladá zo 48 žliaz a má tvar malého vajíčka. Každá žena ho má a má funkciu nie len emočného uvoľnenia, ale aj neuveriteľnej extázy vzrušenia ktorú môže žena pri tomto type zažiť. V tantrickej teórii je tento druh orgazmu dokonca posvätný a je považovaný za vyšší level uvoľnenia emócií. Štandardne sa nazýva mokrý orgazmus alebo taktiež Squirt.

15 eur

Určené pre mužov

MASÁŽ VNÚTORNEJ PROSTATY

V dnešnej dobe nie je ochorenie prostaty už len záležitosťou starších mužov, ochorieť môžete už aj v mladom veku. Prvé známky zväčšenia prostaty sú viditeľné pod mikroskopom u niektorých tridsaťročných mužov. Ďalším štádiom je pohmatové zväčšenie prostaty. Šesťdesiat percent mužov po štyridsiatke má zväčšenú prostatu práve z neznalosti a zanedbanie starostlivosti. A polovica z nich nepociťuje žiadne ťažkosti. Ale zväčšená prostata je úplne nenormálny stav, nie je žiadny dôvod, aby prostata v starobe zlyhala. Naopak normálne je o prostatu starať, tak aby zostala zdravá. K tomu slúži tantra joga pre mužov, taoistické cviky, ďalej bylinky a masáž prostaty. Prostata riadi sexuálny život muža. Prostata je tvorená päťdesiatich drobnými žliazkami a jemnou hladkou svalovinou. Prostata je uzavretá v pevnom obale. Nachádza sa na panvovom dnu, pod močovým mechúrom a obaľuje močovú trubicu. Predstavte si ju ako oriešok, ktorý sedí na panvovom dne, na hrádzi. Jej hlavnou úlohou je tvorba ejakulátu. Ejakulát je veľmi dôležitá tekutina, ktorá obsahuje veľa živín pre spermie a obsahuje tiež prostaglandíny. Prostaglandíny totiž podporujú erekciu, a tiež povoľujú krčok maternice, aby spermie mohli preniknúť do maternice a oplodniť ženu. Predstavte si ejakulát ako živný roztok, vďaka ktorému sú spermie schopné prežiť v nehostinnom prostredí. Prostata sa vyvíja u chlapca už v brušku matky, pri narodení váži približne päť gramov au dospelého muža dvadsať gramov. V mladosti je veľká ako gaštan, ale v starobe sa často zväčšuje a dosahuje veľkosti broskyne!!Na masáž prostaty sa môžete pozerať z čisto zdravotného hľadiska (takto ju vníma taoistická cesta). Alebo môžete vytvoriť zmyselný rituál a objavovať tak miesta rozkoše u muža, ako tomu učí tantra. Osobne to vnímam tak, že ako náhle je prostata vyliečená (tao) môže prísť nová dimenzia rozkoše (tantra). Prostata zodpovedá bodu G u žien, pretože pochádza z rovnakého tkaniva. Stimulácia prostaty vyvoláva u muža hlboký, predĺžený a zmyselný orgazmus, podobne ako je ženský orgazmus. Stimuláciou penisu a prostaty zároveň môže muž zažiť mnohonásobný vnútorný orgazmus rovnako ako žena. Jedná sa o transformujúcej zážitok v mužskej sexualite. Naučte sa rituál, keď muž prijíma stimuláciu prostaty ako súčasť milostných hier, bez veľkej pozornosti na penis. Najprv je potrebné pomaly a opatrne objavovať a až potom odvážne experimentovať. Pozorujte svoje vnútorné hranice a neprekračujte je násilím. Lepšie je stimulovať prostatu v stave vzrušenia, vyhýbať sa bolestivým skúsenostiam a plne rešpektovať partnera.

Klient si ľahne do vankúšov tak, že roztiahne pokrčené nohy. Žena sa posadí medzi jeho nohy * Potrieme oblasť panvy olejom * Vzrušíte muža dotykom na penise * Vyvolávame tlak na mieste za semenníkmi, na hrádzi u konečníka, tomuto miestu sa hovorí vonkajšie prostata čiže posvätný bod * Muž by mal byť vzrušený * Ak nechceme aby muž ejakuloval, ľahko zatiahneme za semenníky * K vnútornej masáži prostaty je lepšie pristupovať, keď je muž vzrušený * Žena by mala mať latexového rukavice alebo krátke a čiste nechty * Muž by mal zhlboka dýchať a rozvádzať dychom energiu po tele * Žena môže masírovať vonkajšie oblasť perinea, konečník a skrze konečník nahmatať prostatu a tú masírovať, vnútornú stranu análneho otvoru

15 eur

0915420013 * 0915353823

Sme profesionálne a neustále školený tím masérok. Zažijete s nami dokonalé uvoľnenie. Stačí zavolať a dohodnúť si termín. Ďakujeme.